Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro Hipnoterapie.ro
Hipnoterapia - o soluție inteligentă!

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Hipnoterapia pt marire sani
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro -> Hipnoză / Hipnoterapie
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
kris

Data înscrierii: 05/Oct/2010
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Oct 27, 2010 12:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hi, asa cum am mai spus voi scrie ce am simtit sau ce am realizat la cateva saptamani, am inceput pe data de 4 oct , de atunci fac zilnic mai putin 2 zile pe care le am chiulit, mi au aparut si mie cosuri, si simt pulsatii in sani , sunt mai tonifiati , am un libidou mai mare decat normal. La inceput adik 2 zile am ascultat tot Cd ul dar dupa 2 zile am ascultat doar a doua parte , din prima saptamana ba am adormit ba m am trezit, dupa 2 sapt am inceput sa adorm inainte de a ajunge la partea cu imaginatia cresterii sanilor pe plaje
de doua ori am reluat exercitiul crezand ca voi rezolva intr un fel. M am gandit ca poate eram obosita si de aceea adorm, am sunat unde am luat Cd ul si mi s a spus ca poate dupa un timp sa nu mai adorm dar va dura mai mult ca rezultatul sa se vada. Precizez ca am facut multe salturi in trecut si in viitor cu o amica si o persoana care se ocupa de hipnoza asa ca am inteles ca este prea lunga relaxarea.Acum mi am rezolvat problema taind o bucata din exercitiu mai exact 14 .30 min,eu dupa ce am luat Cd ul l am copiat si l am pus pe un MP3 sa pot sta culcata unde vreau, asa am putut sa l scurtez. Acum rar mai adorm dar daca se intampla il repun acum dureaza doar 35 de min , si nu mai pierd o multime de timp.Mai sunt cateva zile si fac o luna.........
kris

MesajTrimis: Mie Noi 17, 2010 11:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum am mai spus am sa scriu cam ce mi s a intamplat de cand ascult Cd pt marirea sanilor. Am acum o luna si 13 zile deja se vad sanii mariti nu cu mult dar pt mine e o realizare si sper sa pot ajunge la ce imi doresc, in rest ce pot spune este ca in fiecare zi imi apar cosuri si au inceput sa ma doara sanii ca si cum se intinde pielea prea mult pe ei aceiasi senzatie o ai cand iti cresc sanii natural.
daisy

Data înscrierii: 15/Dec/2010

MesajTrimis: Mie Dec 15, 2010 1:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

^eu mi-am comandat cd-ul acum un an si singurul motiv pentru care nu il ascult este ca dureaza 70 de minute. Defapt 50 doar a doua parte. Dupa 2 saptamani nu am mai rezistat, caci pierdeam timp pretios. Imi poti da pm, te rog cu adresa ta de e-mail, sa imi explici cum l-ai scurtat tu...poate ma reapuc si eu de ascultat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kris

MesajTrimis: Dum Mar 27, 2011 10:16 am    Titlul subiectului: Hi Răspunde cu citat (quote)

acum dupa atatea luni de facut hipnoza pt marirea sanilor , am renuntat la inceputul lunii martie,pot sa spun ca mi s au marit sanii cu o cupa aveam a si acum am B asi mai fi continuat dar vreau sa slabesc asa ca acum folosesc Cd ul de slabit.... poate la anul sa il mai folosesc dar acum am terminat .Eu sp ca sunt momentan multumita de rezultat putea fi mai spectaculos dar asta e
nu au intrat zilele in sac.
Adriana

Data înscrierii: 07/Feb/2015

MesajTrimis: Sâm Feb 07, 2015 11:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va rog sa imi spuneti si mie de unde pot achizitiona CD-ul pt marirea sanilor sau daca imi poate trimite cineva care il are deja pe mail. Mail-ul meu este : conny_crazy16@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro -> Hipnoză / Hipnoterapie Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum