Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro Hipnoterapie.ro
Hipnoterapia - o soluție inteligentă!

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Reactii dupa folosirea CD-urilor

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro -> Hipnoză / Hipnoterapie
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
daria

Data înscrierii: 14/Oct/2007
Locație: Cluj

MesajTrimis: Mie Ian 09, 2008 4:29 pm    Titlul subiectului: Reactii dupa folosirea CD-urilor Răspunde cu citat (quote)

Am utilizat cd impotriva stresului si pot sa spun ca desi am avut mare incredere in ele de la bun inceput am ramas surprinsa de rezultatele avute .Dupa utilizarea lui m-am simtit ca si cum abia ma trezisem dintr-un somn foarte odihnitor si cu foarte multa energie .Sunt intradevar deosebite .Celorlalte doua cd-uri pe care le am nu am apucat inca sa le acord atentia cuvenita respectiv cel pentru slabit si cel pentru invatat da daca sunt la fel de bune ca si cel pentru eliminarea stresului sunt aur curat .Le recomand tuturor .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro -> Hipnoză / Hipnoterapie Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum