Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro Hipnoterapie.ro
Hipnoterapia - o soluție inteligentă!

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Slabire prin hipnoza -rezultate
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro -> Diete / Nutriție
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ilarie30

Data înscrierii: 10/Iun/2014
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Noi 25, 2014 9:23 am    Titlul subiectului: Green Coffe Plus Răspunde cu citat (quote)

Habar nu am cat de eficiente sunt suplimentele astea, dar le-am vazut in mai multe locuri pe net. Poate chiar sunt eficiente si ajuta la scaderea in greutate!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
paulika

Data înscrierii: 22/Mai/2014
Locație: Radauti

MesajTrimis: Mar Iul 07, 2015 11:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Exercitiile fizice si dieta insotite de o cura cu suplimente alimentare pot sa fie de ajutor in pierderea kilogramelor.
Sus
paulika

Data înscrierii: 22/Mai/2014
Locație: Radauti

MesajTrimis: Mar Apr 05, 2016 10:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate ca merita incercat sa se slabeasca si prin hipnoza. In ultimul timp hipnoza este folosita din ce in ce mai mult si pentru remedierea altor probleme.
Sus
ilarie30

Data înscrierii: 10/Iun/2014
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 14, 2018 8:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru slabit se pot incerca si tot felul de ceaiuri care sa actioneze pentru eliminarea kilogramelor in plus. Un astfel de produs este si ceaiul de slabit hello slim care actioneaza ca un arzator de grasime foarte bun si ajuta la eliminarea exceselor de kilograme. Totusi nu trebuie sa lasam totul in seama unui ceai. Pentru o slabire eficienta e nevoie si de exercitii fizice solicitante si de o dieta alimentara foarte bine pusa la punct de unde ne putem lua cantitatea optima de nutrienti de care organismul nostru are nevoie.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro -> Diete / Nutriție Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum