Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro Hipnoterapie.ro
Hipnoterapia - o soluție inteligentă!

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Suplimente de slabit care au functionat!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro -> Diete / Nutriție
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
rozalinda

Data înscrierii: 06/Mai/2014
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun Feb 02, 2015 9:04 am    Titlul subiectului: Suplimente de slabit care au functionat! Răspunde cu citat (quote)

Suplimente de slabit care au functionat!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
aditza11

Data înscrierii: 08/Apr/2014
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Oct 26, 2015 1:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Exercitiile, dieta, diminuarea stresului. Astea trebuie sa functioneze daca sunt respectate pe o perioada mai lunga.
Sus
elenat

Data înscrierii: 12/Mai/2016

MesajTrimis: Joi Mai 12, 2016 10:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De 3 saptamani fac cura cu acaiberry900 si parca au ibceput sa apara cateva rezultate. Am slabit cateva kilograme si am mai multa energie.
Sus
ilarie30

Data înscrierii: 10/Iun/2014

MesajTrimis: Joi Aug 11, 2016 7:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Exercitiile de slabit. Astea functioneaza si au functionat dintotdeauna. Cat mai multa miscare si scaderea in greutate o sa fie asigurata. Multa lume care vrea sa slabeasca nu prea pune accent pe partea de efort fizic si atunci nici rezultatele nu sunt cele asteptate de ei.
Sus
rozalinda

Data înscrierii: 06/Mai/2014
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mie Mai 10, 2017 11:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Care sunt cele mai bune exercitii pentru scaderea in greutate?
Sus
ilarie30

Data înscrierii: 10/Iun/2014

MesajTrimis: Joi Oct 26, 2017 6:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="elenat"]De 3 saptamani fac cura cu acaiberry900 si parca au ibceput sa apara cateva rezultate. Am slabit cateva kilograme si am mai multa energie.[/quote]

Ti-au provocat efect yoyo? De obicei asta e problema la majoritatea suplimenteor de slabit.

Multumesc!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro -> Diete / Nutriție Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum