Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro Hipnoterapie.ro
Hipnoterapia - o soluție inteligentă!

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Cum sa scap de chelie?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro -> Sănătate
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
jderu

Data înscrierii: 09/Ian/2014
Locație: Arad

MesajTrimis: Joi Ian 09, 2014 12:14 pm    Titlul subiectului: Cum sa scap de chelie? Răspunde cu citat (quote)

Cum sa scap de chelie?
Daca stiti un remediu care functioneaza 100% va rog sa mi-l spuneti si mie. mam saturat sa testez atatea produse:)
Multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sovianu

Data înscrierii: 04/Feb/2014
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Feb 04, 2014 11:14 am    Titlul subiectului: Follixin Răspunde cu citat (quote)

Pentru cresterea si indesirea penisului se poate folosi un supliment numit Follixin. Produsul asta e facut in intregime din plante si nu provoaca nici un fel de efecte secundare. Eu l-am luat intr-o cura de cateva luni si sunt superincantat de efectele pe care le-am obtinut!
Sus
jderu

Data înscrierii: 09/Ian/2014
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar Feb 25, 2014 11:58 am    Titlul subiectului: Tratament caderea parului Răspunde cu citat (quote)

O sa iau si eu o cutie de curiozitate la inceput. Nu m-as incumeta sa iau mai multe deoarece nici nu prea am bani in perioada asta!
Sunt curios sa vad ce rezultate o sa am cu suplimentul asta, iar in caz ca o sa functioneze, mai cumpar si alte cutii pe urma!

Numai bine!
Sus
cazacu64

Data înscrierii: 18/Mar/2014
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2014 12:07 pm    Titlul subiectului: Caderea parului tratament Răspunde cu citat (quote)

Iau de 3 saptamani suplimentul naturist Follixin pentru a-mi stopa caderea parului, dar pana acum nu vad sa apara rezultate prea mari. O sa continui cura, poate or aparea si rezultatele pana la final. Daca sunt facute din plante banuiesc ca ceva efecte benefice trebuie sa aiba!
Sus
marian19

Data înscrierii: 07/Apr/2014

MesajTrimis: Lun Apr 07, 2014 10:21 am    Titlul subiectului: Follixin pentru stoparea caderii parului Răspunde cu citat (quote)

Follixin este un supliment folosit pentru stoparea caderii parului, dar si pentru indesirea acestuia. Folosit cu regularitate insotit de un regim alimentar adecvat si de un stil de viata adecvat se pot obtine rezultate foarte bune in stoparea caderii parului!
Sus
sovianu

Data înscrierii: 04/Feb/2014
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Apr 30, 2014 12:26 pm    Titlul subiectului: Oprirea caderii parului cu Follixin Răspunde cu citat (quote)

Pe langa utilizarea acestui supliment e nevoie si sa tii o dieta echilibrata, sa consumi vitamine care ajuta la cresterea parului si sa faci foarte mult sport.
Impreuna toti acesti factori pot ajuta la pastrarea sanatatii podoabei capilare si a scalpului in general. Foarte multe persoane fac greseala de a lua doar suplimente si de a astepta sa se produca minuni. E important sa se faca si alte activitati pe langa cura cu suplimente deoarece si aceste lucruri ajuta la accelerarea rezultatelor.
Sus
barbuco

Data înscrierii: 20/Mai/2014

MesajTrimis: Mar Mai 20, 2014 8:13 am    Titlul subiectului: Stoparea caderii parului cu suplimentul Follixin Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua!

Eu inca nu am folosit acest supliment, dar am tot auzit de el in ultima vreme. Si eu am probleme cu caderea parului, dar sper ca sa gasesc o solutie care sa ma ajute sa imi rezolv aceasta problema. De aproximativ 2 luni mi-am schimbat dieta alimentara, si fac foarte mult sport. Sper din tot sufletul sa imi opresc caderea parului, deoarece m-am tot saturat sa las par foarte mult de fiecare data cand fac dus. Daca ar fi sa fie putin par nu ar fi o problema, dar cantitatea de par care imi cade e foarte mare!
Sus
ilarie30

Data înscrierii: 10/Iun/2014

MesajTrimis: Mar Iun 10, 2014 8:45 am    Titlul subiectului: Tratament pentru stoparea caderii parului cu Follixin Răspunde cu citat (quote)

Pentru stoparea caderii parului se pot folosi tot felul de suplimente nutritive care pot ajuta la eliminarea cauzelor care provoaca caderea parului. Luate in combinatie cu un stil de viata sanatos, cu o dieta adecvata si cu un program de exercitii fizice se pot obtine rezultate foarte bune!
Sus
aditza11

Data înscrierii: 08/Apr/2014

MesajTrimis: Vin Noi 21, 2014 9:08 am    Titlul subiectului: Follixin Răspunde cu citat (quote)

Sovianu am inceput sa folosesc si eu produsul ala. Sper sa ma ajute si sa dea rezultate si in cazul meu!
Sus
rozalinda

Data înscrierii: 06/Mai/2014
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun Mar 27, 2017 12:14 pm    Titlul subiectului: Re: Follixin pentru stoparea caderii parului Răspunde cu citat (quote)

[quote="marian19"]Follixin este un supliment folosit pentru stoparea caderii parului, dar si pentru indesirea acestuia. Folosit cu regularitate insotit de un regim alimentar adecvat si de un stil de viata adecvat se pot obtine rezultate foarte bune in stoparea caderii parului![/quote]
Cred ca cel mai important e daca se doreste stoparea caderii parului o analiza hormonala si dermatologica amanuntita.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Hipnoterapie.ro -> Sănătate Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum